Agenda

jan
23
za
Eucharistieviering – 3e zaterdag d/h jaar @ H.Lambertuskerk
jan 23 @ 18:45

Wij gedenken Johan en Martha van Waes-Amesz, Betsy Timmers-Brouwers en Gerard Timmers.

Eucharistieviering – 3e zaterdag d/h jaar @ H.Hart-H.Johannes
jan 23 @ 19:00

Wij gedenken: Elize Waals- van den Biggelaar; Berma Waals.

Eucharistieviering – 3e zaterdag d/h jaar @ Eerde
jan 23 @ 19:00
jan
24
zo
Eucharistieviering – 3e zondag d/h jaar @ Keldonk
jan 24 @ 09:00
Eucharistieviering – 3e zondag d/h jaar @ Boerdonk
jan 24 @ 09:30
Eucharistieviering – 3e zondag d/h jaar @ H.Lambertuskerk
jan 24 @ 10:00

Wij gedenken Jas en Truus Vissers-Verhoeven, Rennie van Fulpen, Max van Alphen en overleden familieleden.

Eucharistieviering – 3e zondag d/h jaar @ Zijtaart
jan 24 @ 10:30

Wij gedenken: Het welzijn van onze geloofsgemeenschap H.Lambertus te Zijtaart

E.H.C. presentatieviering

Eucharistieviering – 3e zondag d/h jaar @ Mariaheide
jan 24 @ 10:30

Intenties:  Grard en Mien van Hoof, Hans van de Boogaard.

Eucharistieviering – 3e zondag d/h jaar @ Erp
jan 24 @ 11:00
jan
30
za
Eucharistieviering – 4e zaterdag d/h jaar Maria Lichtmis @ H.Lambertuskerk
jan 30 @ 18:45
Eucharistieviering – 4e zaterdag d/h jaar Maria Lichtmis @ Eerde
jan 30 @ 19:00
jan
31
zo
Eucharistieviering – 4e zondag d/h jaar Maria Lichtmis @ Keldonk
jan 31 @ 09:00
Eucharistieviering – 4e zondag d/h jaar Maria Lichtmis @ Boerdonk
jan 31 @ 09:30
Eucharistieviering – 4e zondag d/h jaar Maria Lichtmis @ H.Lambertuskerk
jan 31 @ 10:00
Woord en Communieviering – 4e zondag d/h jaar Maria Lichtmis @ H.Hart-H.Johannes
jan 31 @ 10:00
Eucharistieviering – 4e zondag d/h jaar Maria Lichtmis @ Mariaheide
jan 31 @ 10:30
Woord en Communieviering – 4e zondag d/h jaar Maria Lichtmis @ Zijtaart
jan 31 @ 10:30
Eucharistieviering – 4e zondag d/h jaar Maria Lichtmis @ Erp
jan 31 @ 11:00
feb
5
vr
Eucharistieviering – 1e vrijdag vd maand @ H.Hart-H.Johannes
feb 5 @ 19:00
feb
6
za
Eucharistieviering – 5e zaterdag d/h jaar @ H.Lambertuskerk
feb 6 @ 18:45