Agenda

okt
23
za
Woord en Communieviering – 30e zaterdag door het jaar @ H.Lambertuskerk
okt 23 @ 18:45

Voorganger: Martin Post.

Wereldmissiedag.

Eucharistieviering – 30e zaterdag door het jaar @ Eerde
okt 23 @ 19:00

Voorganger: Holterman

okt
24
zo
Eucharistieviering – 30e zondag door het jaar @ Keldonk
okt 24 @ 09:00

Voorganger: v Buul

Eucharistieviering – 30e zondag door het jaar @ Boerdonk
okt 24 @ 09:30

Voorganger: Charles

Woord en Communieviering – 30e zondag door het jaar @ H.Lambertuskerk
okt 24 @ 10:00

Voorganger: Werkgroep

Woord en Communieviering – 30e zondag door het jaar @ H.Hart/H.Joh.
okt 24 @ 10:00

Voorganger: Werkgroep

Wij gedenken Tiny Strik.

Eucharistieviering – 30e zondag door het jaar @ Mariaheide
okt 24 @ 10:30

Voorganger: Pastor Rombauts

Intentie: Hans van de Boogaard.

Eucharistieviering – 30e zondag door het jaar @ Zijtaart
okt 24 @ 10:30

Voorganger: Pater Holterman
M.m.v. Gem.Koor

Wij gedenken: Harrie van Sleuwen en overl.familie van Sleuwen en van den Elzen, hier en in Canada: Zus van de Ven en overl.ouders van de Ven-Aarts: Henk en Annie van de Ven- van Zutphen: Jaargetijde Johan Schoenmakers: Jan Schoenmakers.

Eucharistieviering – 30e zondag door het jaar @ Erp
okt 24 @ 11:00

Voorganger: Charles

okt
30
za
Eucharistieviering – 31e zaterdag door het jaar @ H.Lambertuskerk
okt 30 @ 18:45

Voorganger: Charles

Eucharistieviering – 31e zaterdag door het jaar @ Eerde
okt 30 @ 19:00

Voorganger: Smulders

Woord en Communieviering – 31e zaterdag door het jaar @ H.Hart/H.Joh.
okt 30 @ 19:00

Voorganger: werkgroep

okt
31
zo
Woord en Communieviering – 31e zondag door het jaar @ Keldonk
okt 31 @ 09:00

Voorganger: Werkgroep

Woord en Communieviering – 31e zondag door het jaar @ Boerdonk
okt 31 @ 09:30

Voorganger: Werkgroep

Eucharistieviering – 31e zondag door het jaar @ H.Lambertuskerk
okt 31 @ 10:00

Voorganger: Smulders

Eucharistieviering – 31e zondag door het jaar @ Mariaheide
okt 31 @ 10:30

Voorganger: Charles

Woord en Communieviering – Allerheiligen – Allerzielen @ Zijtaart
okt 31 @ 10:30

Voorganger: Werkgroep

Woord en Communieviering – 31e zondag door het jaar @ Erp
okt 31 @ 11:00

Voorganger: Werkgroep

nov
6
za
Eucharistieviering – H. Willibrord @ H.Lambertuskerk
nov 6 @ 18:45

Voorganger: Smulders

Eucharistieviering – H. Willibrord @ Eerde
nov 6 @ 19:00

Voorganger: Charles